Tüm Etkinlikler
Yüzmedeki Başarımız08.02.2017
16-17 Ocak 2017 tarihleri arasında Tozkoparan Yüzme Havuzunda, İstanbul Okul Sporları Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Liseler Arası Gençler İstanbul Yüzme İl Birinciliği Müsabakasında, Okulumuz Genç Erkek Yüzme Takımı, İstanbul yedincisi, milli sporcu Mert BORAHAN 100m. kelebek stilde İstanbul...
Kartalkaya Kayak Kampı08.02.2017
Beden Eğitimi Bölümü tarafından 18-21 Ocak 2017 tarihleri arasında 9 ve10. sınıf öğrencilerimize kayak sporunu tanıtmak ve teknik becerilerini geliştirmek amacıyla, Bolu Kartalkaya Kayak Kamp Gezisi düzenlenmiştir. Öğrencilerimizi kamptaki özverili çalışmalarından ve örnek davranışlarından...
Satranç Turnuvasında Başarımız20.01.2017
16-17 Ocak 2017' de Gaziosmanpaşa' da düzenlenen ve 23 okuldan 33 takımın katıldığı İstanbul Okul Sporları Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Satranç 2. Bölge Birinciliğinde okul takımlarımız Genç Erkekler kategorisinde üçüncü, Genç Kızlar kategorisinde ise dördüncü olmuştur. Kız ve Erkek Satranç...
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının 5-7 Ocak 2017 tarihlerinde Erzurum Palandöken’de düzenlediği "Okul Sporları Kayak Alp Disiplini İstanbul İl Birinciliği" nde Selin Spencer Çiloğlu slalomda üçüncü, büyük slalomda dördüncü, Rona Yavuz...
Mezunlarımızla Buluşmalar Devam Ediyor23.12.2016
Bu kez 11. sınıf öğrencilerimiz, hukuk, ekonomi, mühendislik, medya ve iletişim alanlarında mezunlarımızla, meslek seçimi ve kariyer planlama üzerine sohbet etme fırsatı buldu. Toplantı sonrası bire bir soru sorma imkanı da bulan öğrencilerimiz adına tüm konuklarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz.
"Dünya Çocuk Hakları Günü" Söyleşisi23.12.2016
Demokrasi, İnsan Hakları ve Vatandaşlık Kulübü etkinlikleri çerçevesinde, "Çocuk Hakları" konusunda öğrencilerimizle söyleşi yapmak üzere, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Didem Özcan konuğumuz oldu. Güncel örneklerin de paylaşıldığı söyleşide, öğrencilerimiz, Dr....
Boğaziçi Üniversitesi Gezimiz23.12.2016
2 Aralık 2016 Cuma günü LYS ' ye hazırlanan 11. sınıf öğrencilerimizle Boğaziçi Üniversitesi' ndeydik. Bu gezinin öğrencilerimiz için belki de en anlamlı tarafı, mezunlarımızla buluşmak ve onlardan LYS hazırlığına yönelik öneriler almak oldu.