Tüm Etkinlikler
10A, 10D ve 10E sınıfı öğrencileri, 11 - 17 Şubat 2018 tarihleri arasında, “Avrupa' nın Gençliği Viyana' yı Tanıyacak” sloganına uygun olarak, Viyana' nın kış aylarında unutulmaz günler geçirdi. Dünyaca ünlü Schönbrunn Sarayı, Schönbrunn Hayvanat Bahçesi, Teknik Müze, Albertina, UNO Şehri,...
Beyoğlu “Bilim Buluşmaları” kapsamında 01 Mart 2018 Perşembe günü Katip Mustafa Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, okulumuzdan davet edilen öğrencimiz 10A sınıfından Ali Eren Güzey ve kendisine eşlik eden 10T sınıfı öğrencimiz Rona Yavuz Ashaboğlu ile birlikte Dr. Gözde Durmuş’ un Amerika’...
İstanbul Tıp Fakültesi Gezisi12.03.2018
28 Şubat 2018 tarihinde Tıp alanında okumayı hedefleyen bir grup öğrencimiz ile birlikte İstanbul Tıp Fakültesi’nin tanıtım programına katıldık. Bu programda öğrencilerimiz, fakülte profesörlerinden tıp felsefesi ve tıp etiği, anatomi, biyokimya, kardiyoloji, afet tıbbı, kulak-burun-boğaz, nöroloji...
Öğrencilerimizi bilişim teknolojilerini bilinçli ve güvenli bir şekilde kullanmaları konusunda bilinçlendirmek amacıyla, 01.03.2018 tarihinde okulumuz Rehberlik Servisi tarafından “Bilişim Teknolojileri ve Bilişim Suçları Semineri” organize edildi. 9 ve 10. sınıf öğrencilerimize yönelik olarak...
Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün talebi üzerine okulumuzda 13 Şubat 2018 Salı günü saat 14.30’ da Müdür Yardımcısı F. Zeynep Tanyel yönetiminde 2017/18 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönemi Tarih Zümre Başkanları toplantısı yapıldı. Beyoğlu İlçesi okullarından, 25 Tarih öğretmeninin katılımı ile...
Satranç Turnuvasında Başarımız08.02.2018
17-18.01.2018 tarihlerinde düzenlenen İstanbul Okul Sporları Satranç İl Birinciliği 2. Bölge Turnuvasına 29 okuldan 37 takım katılmıştır. Turnuvaya katılan takımlarımız Genç Genel Kategorisinde ikinci, Genç Kızlar Kategorisinde beşinci olmuştur. Genç Genel Kategorisinde ikinci olan takımımız bu...
Bolu Kartalkaya Kayak Kampındaydık08.02.2018
Beden Eğitimi Bölümü olarak 17-20 Ocak 2018 tarihleri arasında 9. sınıf öğrencilerimize kayak sporunu tanıtmak ve teknik becerilerinin geliştirmek amacıyla, Bolu Kartalkaya Kayak Kamp Gezisi düzenledik. Öğrencilerimizi kamptaki özverili çalışmalarından ve örnek davranışlarından dolayı tebrik...