Beyoğlu Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Okulumuzu Ziyaret Ettiler

| 30.12.2019 | Kategori: Allgemeines

30 Aralık 2019 Pazartesi günü, Eylül 2018' den beri görevde bulunan Beyoğlu Kaymakamı Sayın Mustafa Demirelli kendisine refakat eden Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Cemil Sarıcı ile birlikte okulumuza resmi bir ziyarette bulundular.

Müdüriyet ve Okul Kurucusu tarafından selamlanan değerli misafirlerimiz okulumuzda Tiyatro Salonu, Okul Kütüphanesi, Öğretmenler Odası gibi yerleri kısa bir süre dolaştılar, arkasından da Hazırlık sınıflarından Matura sınıflarına kadar bazı sınıfları gördüler.

Kaymakam Bey, bir çok öğrenciye hem aldıkları öğretimle ilgili, hem de ileride ne okumak istedikleri yönünde sorular sordu. Ayrıca Okul Kurucusu' nun okula giriş sınavları, okulun özellikleri ve Ticaret Lisesi hakkında kendisini bilgilendirmesini de istedi. Öğretmenler Odası' nda hem Türk hem de Avusturyalı Öğretmenlerle karşılıklı görüşme fırsatı da oldu.

Beyoğlu İlçesi' nin en yüksek mülki amiri Sayın Kaymakam Bey' e ve Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü' ne dostça ziyaretleri ve öğrencilerimizi teşvik edici konuşmalarında ötürü çok teşekkür ederiz.